Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Jak zarezerwować hotel w najniższe cenie?

lubiepodroze24

Lubie podróże

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Piszę o noclegach

Opis bloga

Blog o podróżach

mój avatar


lubiepodroze24

archiwum

    2017
    Wrzesień

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 1599 osób

Jak zarezerwować hotel w najniższe cenie?

Negocjowanie ceny noclegu w hotelu w czasie podróży nie jest takie uciążliwe jak może Ci się to wydawać. W tym tekście postaram się opisać Ci sposoby, dzięki którym osiągniesz atrakcyjniejszą cenę na swój nocleg.

Wcześniejsza rezerwacja jest jednym z najlepszych sposobów na pozyskanie rabatów. Im wcześniej zajmiesz pokój w hotelu tym więcej zniżki możesz pozyskać. W taki sposób hotele dysponują osiągalnym miejscem, ażeby pozyskać jak najwyższe przychody.

Również rezerwacja pokoju w ostatniej chwili może wiązać się ze znacznymi korzyściami. Jeżeli w danym momencie hotel nie jest wypełniony, dla właściciela zyskowniej jest na kilka pokoi udzielić upustu. Jeżeli nie jesteś nadto wybredny, to rezerwacja miejsca w ostatniej chwili może zadziałać na Twoją korzyść.

Unikaj podróżowania w czasie świąt religijnych, urzędowych bądź dni wolnych od nauki w szkole. W tych okresach obserwuje się zwiększony popyt na zakwaterowanie, co nieraz prowadzi do podwyższenia cen pokoi.

Jeśli możesz dowolnie wybrać sobie czas podróży, to stroń od okresów szczytowych. Jeśli wybierasz się na plażę bądź jaką tropikalną wyspę taki czas będzie przypadał na środek lata. W podobny sposób, stroń od środka zimy jeśli wybierasz się na narty.

Rezerwacja pokoju na dużo dni nieraz skutkuje zniżką. Płacąc z góry za tydzień z pewności uda się otrzymać chociaż jeden dzień gratis lub dla przykładu bezpłatne śniadania. Sporo hoteli oferuje takie opusty, żeby zachęcić klientów do jak najdłuższego pobytu. Dla właściciela bardziej dochodowe jest zameldowanie jednej osoby na parę dni niż parę osób po jednym dniu.

Znacznych upustów można oczekiwać rezerwując miejsce w ciągu tygodnia. Jest to szczególnie widoczne w miejscach, które są tłumnie odwiedzane w weekendy. Cena hotelu w piątek i sobotę może być nawet dwukrotnie większa niż w środę czy czwartek.

Hotel w rewelacyjnej cenie z dostępem do restauracji i sali konferencyjnej znajdziesz na:Hotel w Rudzie Śląskiej 10 min Hotel Modus

Pokoje z Sauną Katowice - prezentacja pokoi

https://g.co/kgs/u4PKHi - mapka dojazdu

http://noclegi-slask.pl - baza noclegowa, informator noclegowy

Ceny za pokój:

pokój 1 os 159 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 209 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 249 zł z sauną ze śniadaniem

pokój LUX 2 os 359 zł z sauną ze śniadaniem

tel. +48723151222

 

 


Głosuj (0)
65498451565 21:18:35 19/09/2017 [Powrót] Komentuj