Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Jak wybrać najlepszy hotel na wakacje? Oto 5 przydatnych wskazówek

lubiepodroze24

Lubie podróże

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Piszę o noclegach

Opis bloga

Blog o podróżach

mój avatar


lubiepodroze24

archiwum

    2017
    Wrzesień

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 1599 osób

Jak wybrać najlepszy hotel na wakacje? Oto 5 przydatnych wskazówek

Istnieje szereg czynników, które trzeba brać w rachubę szukając stosownego hotelu na wakacje albo rozmowy biznesowe. Poniżej postaram się opowiedzieć Ci o pięciu z nich, które uważam za najistotniejsze.

Miejsce

Winieneś zarezerwować miejsce w takim hotelu, który będzie możliwie blisko położony Twego celu podróży. Jeżeli wybierasz się na wakacje i masz zamiar mnóstwo czasu spędzić na plaży to winieneś pomyśleć o zakwaterowaniu niedaleko morza. Po ograniczeniu ilości hoteli, w następnej kolejności powinieneś uwzględnić to, czy w okolicy znajdują się atrakcyjne miejsca dla turysty: restauracje, sklepy, pralnie.

Udogodnienia

Przed udaniem się do konkretnego hotelu winieneś dowiedzieć się wszystkiego o usługach świadczonych poprzez obsługę hotelową. Musisz określić, które usługi są dla Ciebie bardzo istotne i wybrać takie miejsce zakwaterowania, ażeby wszystkie Twoje potrzeby pozostały zaspokojone. Do takich udogodnień hotelowych zaliczyć można usługi transportowe, pralnię, basen, bezprzewodowe łącze internetowe, doskonale wyposażoną siłownię bądź bliskość restauracji.

Oceny i recenzje

Dużo opinii na temat danego miejsca znaleźć można w Internecie. To bezcenny zasób, w którym prędko znajdziesz recenzje i ocenę danego hotelu. Sprawdź jaka jest reputacja danego miejsca.

Cena, rabaty i promocje

Mądrze jest wyselekcjonować hotel, który za jak najmniejsze pieniądze proponuje jak najwięcej usług. W rachubę powinieneś wziąć również te kwestie, które najbardziej Ci się przydadzą podczas podróży. Spytaj także o dostępność ofert specjalnych.

Parking i połączenia komunikacyjne

Zastanów się w jaki sposób będziesz się przemieszczał w docelowym miejscu Twojej podróży. Dowiedz się, jaki typ transportu publicznego dostępny jest w pobliżu hotelu i przemyśl czy nie kłóci się to z Twoimi planami. Jeżeli zamierzasz pożyczyć samochód to wybierz taki hotel, który będzie oferował miejsce parkingowe swoim klientom.

Hotelem, który łączy wszystkie te doniosłe zalety jest Modus. Więcej dowiedziesz się z poniższych stron:

Sale konferencyjne klimatyzowane

Hostel Katowice 10 min pokoje z sauną - prezentacja pokoi

https://g.co/kgs/u4PKHi - mapka dojazdu

http://noclegi-slask.pl - baza noclegowa, informator noclegowy

Ceny za pokój:

pokój 1 os 159 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 209 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 249 zł z sauną ze śniadaniem

pokój LUX 2 os 359 zł z sauną ze śniadaniem

tel. +48723151222

 


Głosuj (0)
65498451565 21:22:18 19/09/2017 [Powrót] Komentuj